HRNEK KERAMICKÝ|WEDNESDAY 300 ml|UNIFORM|ČERNÝ
Kód: 376790Detailní popis produktu
Oficiální produkt - keramický hrnek z katalogu výrobků s grafikou a licencí populárního amerického nadpřirozeného seriálu Wednesday od společnosti Netflix.
Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Stylový černo-šedý keramický hrnek s grafikou uniformy z Nevermore Academy potěší každého fanouška populárního seriálu Wednesday. Temný design uniformy doplněný atraktivními hravými proužky skvěle vystihuje atmosféru ikonického seriálu a udělá z každé kávy, čaje nebo horké čokolády originální zážitek. Hrnek je ideální na doma, do školy i do práce a skvěle poslouží také jako dárek pro malé i velké milovníky světa Addamsovy rodiny.
Materiál hrnku: Keramika
Objem hrnku: 300 ml
Rozměry balení (š-v-h): 13 x 9,5 x 8 cm
Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného zboží, společnost Curepink distribuce s.r.o. www.curepinkb2b.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické 300 ml |
|---|---|
| EAN: | 8445118061628 |
| Licence: | NETFLIX, NETFLIX TV, WEDNESDAY |
| Barva: | ČERNÁ |
| Zařazení: | FILMOVÉ A TV LICENCE |
| Produkt: | Hrnek klasický |
| Balení: | 13 x 9,5 x 8 cm |
| Objem ml: | 300 ml |
| Tabulka velikostí: | Ne |
| Kategorie zboží: | Bytové doplňky a dekorace - Doplňky do kuchyně - Stolování - Hrnky a šálky |
| Výrobce: | KARACTERMANIA |
| Číslo výrobce: | 06162 |
| Dodací lhůta: | 20 dnů |
| Země původu: | Španělsko|Čína |
| MOQ kusů: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
