HRNEK KERAMICKÝ|PUSHEEN 444 ml|SUSHI ROLL
Kód: 376458Detailní popis produktu
Oficiální produkt - keramický hrnek z katalogu výrobků s logem, grafikou a licencí populární fiktivní kreslené kočky Pusheen.
Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Tento hrnek z kolekce Pusheen - Sushi Roll vás okamžitě zahřeje u srdce. Na jemně růžovém podkladu najdete Pusheen v podobě vašich oblíbených sushi kousků a motivační nápis "everything is good", který vám připomene, že s oblíbeným nápojem v ruce je svět hned veselejší. Hrnek vyniká svým unikátním tvarem a kontrastním korálovým vnitřkem, který mu dodává prémiový vzhled. Je ideálním dárkem pro sběratele, milovníky japonské kuchyně nebo kohokoli, kdo nedá dopustit na "kawaii" styl.
Objem hrnku: 444 ml
Materiál hrnku: 100% keramika
Rozměry hrnku (š-v): 9 x 7,5 cm
Rozměry balení (š-v-h): 8 x 10 x 8 cm
Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného zboží, společnost Curepink distribuce s.r.o. www.curepinkb2b.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické 300 ml |
|---|---|
| EAN: | 8435747828594 |
| Licence: | PUSHEEN |
| Barva: | SVĚTLE RŮŽOVÁ |
| Zařazení: | KOMIKSOVÉ A ANIME LICENCE |
| Produkt: | Hrnek klasický |
| Balení: | 8 x 10 x 8 cm |
| Objem ml: | 444 ml |
| Tabulka velikostí: | Ne |
| Kategorie zboží: | Bytové doplňky a dekorace - Doplňky do kuchyně - Stolování - Hrnky a šálky |
| Výrobce: | GRUPO ERIK |
| Číslo výrobce: | TAZP35 |
| Dodací lhůta: | 30 dnů |
| Země původu: | Španělsko |
| MOQ kusů: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
