HRNEK KERAMICKÝ|PREMIUM|SNOOPY 350 ml|S VÍČKEM|IN GARDEN
Kód: 374665Detailní popis produktu
Oficiální produkt - hrnek a doplňkové zboží z katalogu zboží s logem, fotografiemi a grafikou kresleného psa Snoopyho.
Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Užijte si chvilku klidu s nejznámějším bíglem na světě! Tento kouzelný keramický hrnek v jemných žluto-růžových tónech vás přenese do rozkvetlé zahrady. Hlavní hvězdou je však praktické silikonové víčko s detailní 3D figurkou Snoopyho, které není jen na ozdobu - udrží váš nápoj déle teplý a ochrání ho před nečistotami. Unikátní design a ruční malba Snoopyho v květinách dodává hrníčku na atraktivitě. Nádherný dárek ideální pro děti, sběratele Peanuts nebo kohokoliv, kdo si chce zpříjemnit ráno.
Není vhodný do myčky na nádobí ani do mikrovlné trouby.
Objem hrnku: 350 ml
Velikost balení: 12 x 12 x 10 cm
Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného zboží, společnost Curepink distribuce s.r.o. www.curepinkb2b.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické 300 ml |
|---|---|
| EAN: | 8435497297688 |
| Licence: | SNOOPY |
| Barva: | ŽLUTÁ |
| Zařazení: | KOMIKSOVÉ A ANIME LICENCE |
| Produkt: | Hrnek klasický |
| Balení: | 12 x 12 x 10 cm |
| Objem ml: | 350 ml |
| Tabulka velikostí: | Ne |
| Kategorie zboží: | Bytové doplňky a dekorace - Doplňky do kuchyně - Stolování - Hrnky a šálky |
| Výrobce: | GRUPO ERIK |
| Číslo výrobce: | TAZP014 |
| Dodací lhůta: | 2 dny |
| Země původu: | Čína |
| MOQ kusů: | 6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
