HRNEK KERAMICKÝ|OZZY OSBOURNE 315 ml|BARK AT THE MOON
Kód: 376900Detailní popis produktu
Oficiální produkt - keramický hrnek z katalogu zboží s grafikou, motivem a licencí populárního anglického zpěváka jménem Ozzy Osbourne.
Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Tento temný keramický hrnek Ozzy Osbourne je povinnou výbavou pro každého fanouška "Prince temnoty". Zdobí ho ikonický hororový motiv k legendárnímu albu Bark at the Moon z roku 1983. Na jedné straně vyniká divoký červenožlutý nápis, zatímco druhou stranu doplňuje grafikou Ozzyho proměněného ve vlkodlaka pod úplňkem. Autentický merch pro sběratele a fanoušky klasického heavy metalu.
Objem hrnku: 315 ml
Rozměry balení (š x v x h): 12 x 10 x 9 cm
Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného zboží, společnost Curepink distribuce s.r.o.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické 300 ml |
|---|---|
| EAN: | 5063457070816 |
| Licence: | OSBOURNE OZZY |
| Barva: | ČERNÁ |
| Zařazení: | HUDEBNÍ LICENCE |
| Produkt: | Hrnek klasický |
| Balení: | 12 x 10 x 9 cm |
| Objem ml: | 315 ml |
| Tabulka velikostí: | Ne |
| Kategorie zboží: | Bytové doplňky a dekorace - Doplňky do kuchyně - Stolování - Hrnky a šálky |
| Výrobce: | PYRAMID POSTERS |
| Číslo výrobce: | MGB2510306 |
| Dodací lhůta: | 40 dnů |
| Země původu: | Velká Británie |
| MOQ kusů: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
