HRNEK KERAMICKÝ|OUTKAST 315 ml|LOGO
Kód: 376899Detailní popis produktu
Oficiální produkt - keramický hrnek z katalogu zboží s grafikou, motivem a licencí populární americké hip-hopové skupiny OutKast.
Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Tento stylový keramický hrnek OutKast je skvělým doplňkem pro každého fanouška hip-hopu a této legendární atlantské dvojice. Zdobí ho ikonické klasické logo se štítem a královskou korunou, které odkazuje na zlatou éru skupiny a jejich nezaměnitelný styl. Autentický kousek do sbírky každého milovníka rapu.
Objem hrnku: 315 ml
Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného zboží, společnost Curepink distribuce s.r.o.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické 300 ml |
|---|---|
| EAN: | 5063457061142 |
| Licence: | OUTKAST |
| Barva: | BÍLÁ |
| Produkt: | Hrnek klasický |
| Balení: | 12 x 10 x 9 cm |
| Objem ml: | 315 ml |
| Tabulka velikostí: | Ne |
| Kategorie zboží: | Bytové doplňky a dekorace - Doplňky do kuchyně - Stolování - Hrnky a šálky |
| Výrobce: | PYRAMID POSTERS |
| Číslo výrobce: | MG2500965 |
| Dodací lhůta: | 40 dnů |
| Země původu: | Velká Británie |
| MOQ kusů: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
