HRNEK KERAMICKÝ|DISNEY|MICKEY MOUSE 300 ml|MICKEY MOUSE|ČERNÝ
Kód: 376788Detailní popis produktu
Oficiální produkt - keramický hrnek z katalogu výrobků s logem, grafikou a licencí populární animované pohádky Mickey Mouse od studia Disney.
Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Stylový černý keramický hrnek s veselou grafikou legendárního myšáka Mickey Mouse potěší každého fanouška světa Disney. Díky výraznému designu a barevnému vnitřku se stane skvělým společníkem při ranní kávě, čaji i horké čokoládě. Mickey vám vykouzlí úsměv na tváři při každém doušku a zpříjemní každý den doma, v práci i ve škole. Ideální dárek pro malé i velké milovníky této ikonické postavičky.
Objem hrnku: 300 ml
Rozměry balení (š-v-h): 13 x 9,5 x 8 cm
Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného zboží, společnost Curepink distribuce s.r.o. www.curepinkb2b.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické 300 ml |
|---|---|
| EAN: | 8445118067521 |
| Licence: | MICKEY MOUSE, DISNEY FILMY, DISNEY KIDS, MICKEY MOUSE KIDS, DISNEY PRO DOSPĚLĚ |
| Barva: | ČERNÁ |
| Zařazení: | FILMOVÉ A TV LICENCE, DĚTSKÉ LICENCE A FILMY |
| Produkt: | Hrnek klasický |
| Balení: | 13 x 9,5 x 8 cm |
| Objem ml: | 300 ml |
| Tabulka velikostí: | Ne |
| Kategorie zboží: | Bytové doplňky a dekorace - Doplňky do kuchyně - Stolování - Hrnky a šálky |
| Výrobce: | KARACTERMANIA |
| Číslo výrobce: | 06752 |
| Dodací lhůta: | 20 dnů |
| Země původu: | Španělsko|Čína |
| MOQ kusů: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
