HRNEK KERAMICKÝ|HARRY POTTER 470 ml|MARAUDERS MAP
Kód: 376548Detailní popis produktu
Oficiální produkt - keramický hrnek z katalogu výrobků s licencí a grafikou slavné filmové a knižní ságy Harry Potter.
Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Keramický latte hrnek s motivem Pobertův plánek vyznačuje se vysokým, elegantním tvarem a stylovým potiskem v barvě zestárlého pergamenu, který věrně kopíruje ikonický Pobertův plánek z Bradavic. Ideální pro pořádné latte, horkou čokoládu nebo bylinkový čaj na dlouhé večery. Velké ucho zajišťuje bezpečnou a komfortní manipulaci i s plným hrnkem.
- Objem: 470 ml
- Vysoce kvalitní proces tisku
- Vhodné pro mytí v myčce nádobí i mikrovlnné trouby
- Materiál: keramika
- Balení: 8 x 16 x 12 cm
Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedeného zboží, společnost Curepink distribuce s.r.o. www.curepinkb2b.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické 300 ml |
|---|---|
| EAN: | 5063457043858 |
| Licence: | HARRY POTTER, HARRY POTTER SÉRIE |
| Barva: | BÉŽOVÁ |
| Zařazení: | FILMOVÉ A TV LICENCE |
| Produkt: | Hrnek klasický |
| Balení: | 8 x 16 x 12 cm |
| Objem ml: | 470 ml |
| Tabulka velikostí: | Ne |
| Kategorie zboží: | Bytové doplňky a dekorace - Doplňky do kuchyně - Stolování - Hrnky a šálky |
| Výrobce: | PYRAMID POSTERS |
| Číslo výrobce: | GMG2404336 |
| Dodací lhůta: | 40 dnů |
| Země původu: | Velká Británie |
| MOQ kusů: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
